Tablette
reloj Pacific Rim Insurrección (2018) Full Movie Online Streaming sin descargar.
makeitsocial.info
Rani #1-5 [PL] [.cbr]

Rani #1-5 [PL] [.cbr]

Pobierz
Do dupyUjdzieMoże byćFajneSuper! (21 votes, average: 4,00 out of 5)

Rani #1-5 [PL] [.cbr]

Rok 1743. Europa stała się polem bitwy. Zgiełk wojny o sukcesję austriacką odbija się echem aż na krańcach świata. W chwili pogrzebu rodzonego ojca, Jolanne de Valcourt, czupurna, niepokorna i porywcza dziewczyna, daleka jest tego rodzaju troskom. Zdradzona przez przyrodniego brata i oskarżona o zdradę, zostaje w brutalny sposób pochwycona przez wielką historię. Jej życie wywraca się do góry nogami. Namiętność, spiski, zemsta… od Francji aż po Indie.

Kiedy nieślubna córka markiza de Valcourt dowiaduje się o śmierci ojca, nawet nie przypuszcza, że stoi za tym jej przyrodni brat, który spiskuje przeciwko Francji. Stojąc na drodze ambicji Filipa, młoda Jolanna zostaje wmieszana w ciąg wydarzeń, które na zawsze odmienią jej życie.

Rani to fantastyczny komiks przygodowo-rozrywkowy. Scenariusz Jeana van Hamme’a, współtwórcy Thorgala gwarantuje świetną rozrywkę. Polskim czytelnikom znany jest też twórca rysunków do Rani, Francis Valles, autor wydawanego na początku XXI wieku komiksu Władcy chmielu.

Scenariusz: Alcante, Jean Van Hamme
Rysunek: Francis Valles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podobne torrenty